14:01 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pamje të reja nga zjarri i madh në afërsi të termocentralit Kosova A

Zjarri i cili ka shpërthyer në afërsi të termocentralit “Kosova A”  ka shqetësuar shumë banorët e kësaj zone.

Dëshmitaret pretendojnë që zjarri i ka kapluar shiritat e thëngjillit.

Ekipi i Indeksonline tashmë po qëndron në teren ku po e përcjell këtë ndodhi nga afër dhe do të ju mbajë të informuar.

Më poshtë mund të shihni edhe disa pamje të reja./Indeksonline/