07:18 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Dashi

Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, duke i dhënë më shumë hapësirë bashkëpunimit. Një nismë bashkë me kolegët tuaj, do të bëjë që të shpenzoni më shumë energji.

Demi

Do të ndjeni nevojën që të afroheni me dikë të cilin e ndjeni fare pranë. Kjo gjë do të bëjë që të lindë diçka emocionuese. Kjo është dita ideale për të shfrytëzuar mbështetjen e yjeve, duke marrë vendime në liri të plotë.

Binjakët

Nëse do e gjeni veten të lodhur, për tu përfshirë në angazhime të ngjeshura, mbështetja tek bashkëpunëtorët do ju vijë shumë në ndihmë. Mundohuni që të mos merreni me kritikat e të tjerëve, në mënyrë që të jeni më të qetë.

Gaforrja

Do të jeni të përhumbur në ëndërrime por do të keni fantazinë e duhur për ti kthyer gjërat në realitet. Në punën tuaj do të jeni shumë konfuz, për shkak të mendimeve kundërshtuese. Jo të gjitha këshillat do të jenë të sinqerta!

Luani

Kjo e premte premton të jetë mjaft emocionuese. Do të jeni në qendër të vëmendjes, duke shfaqur një sjellje tejet origjinale. Do të keni garanci të mira suksesi në nismat tuaja profesionale, por edhe në aktivitetet zbavitëse.

Virgjëresha

Ndikimi i hënës, do të favorizojë lëvizjet dhe angazhimet e frytshme. Bëni mirë që të organizoheni! Nëse pikat tuaja të referimit janë lëkundur, duhet të dini që të ruani ekuilibrin pa u trazuar shumë.

Peshorja

Nëse do e gjeni veten të vënë në provë, do të keni shpirtin e duhur për të përballuar çdo situatë. Do të rigjeni besimin tek miqtë tuaj të ngushtë. Rigjetja e interesave të përbashkëta do ju dhurojë momente të paharrueshme.

Akrepi

Bëni të pamundurën që në këtë moment të gjeni më shumë kohë për tu marrë me aktivitetet tuaja të preferuara, shkruan noa.al. Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive nëse do e organizoni siç duhet.

Shigjetari

Nëse gjatë kësaj dite e gjeni veten duke u përhumbur gradualisht, mos u mërzisni. Kjo pasi është një situatë kalimtare. Gjithë faji për këtë situatë është i Neptunit, i cili ju krijon momente tensioni.

Bricjapi

Do të rikuperoni intuitën tuaj, gjë që do ju dhurojë më shumë siguri, në mënyrë që të përballoni me më shumë qetësi angazhimet tuaja profesionale. Një ditë e mbushur me aventura dhe kënaqësi, e cila do ju provojë se do të keni pranë një person tek i cili mund të besoni.

Ujori

Kjo e premte është një prej ditëve më të mira sa i takon humorit, sidomos nëse jeni në prag të një udhëtimi të minutës së fundit. Parashikohen njohje të reja dhe takime interesante. Do të përjetoni eksperienca të pazakonta dhe motivuese.

Peshqit

Parashikohet një ditë e mbushur me të papritura dhe vështirësi. Me vështirësi do të gjeni optimizmin, për shkak të situatave aspak të favorshme. Bëni kujdes me luhatjet e humorit pasi mund të dëmtoni shumë veten.

Temat: