16:39 / E Premte, 30 Mars 2018 / indeksADMonline

Pas fejesës, kjo është gjendja fizike e Afërditës (Foto)

Afërdita Dreshaj është njëra nga këngëtaret dhe modelet më të komentuara, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me pantallona farmerke, bluzë të bardh dhe xhaketë të gjatë.

Afërdita, duket se pas fejesës e ka marrë edhe më shumë vetën dhe po kujdeset më tepër për pamjen e saj.

Ndryshe, në këtë imazh ajo kishte shkruar se i nevojitet kafe./Indeksonline/