21:06 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Pas krizës së dorëheqjeve në VV, takohen Konjufca e Kadaj-Bujupi (Video/Foto)

Pas thellimit të krizës brenda Lëvizjes Vetëvendosje, deputetët Donika Kadaj-Bujupi dhe Glauk Konjufca, janë parë sonte në një nga lokalet në Prishtinë tek sa qëndrojnë së bashku.

Përkundër krizës së dorëheqjeve që kanë pasuar brenda partisë së tyre, ata dukeshin mjaft në diskonim.

Donika Kadaj-Bujupi e cila ishte ndër të parët që dha dorëheqje nga kryesia e Vetëvendosjes. /Indeksonline/