17:07 / E Shtunë, 17 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Donika pranoi një befasi të këndshme dje: Surpriza më e bukur e ditës!

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi dje ishte në një emision televiziv, ku iu bë një befasi.

Ajo derisa po bashkëbisedonte, në sallë hyri një vajzë e vogël dhe i dhuroi një buqetë me lule, transmeton Indeksonline.

Donika e cila inicio projektligjin për shtesat e fëmijëve u gëzua pa masa nga ky gjest i vogëlushes.

“Surpriza më e bukur e ditës!”, është mbishkrimi që ajo i ka vënë fotos së publikuar në Facebook. /Indeksonline/