75 Mall Live Search
15:56 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Pas tre ore përpjekje, policia detyrohet ta qëllojnë gruan e armatosur (Video)

Një përpjekje tre orësh në Kanzas City përfundoj me gjakderdhje në mes të policisë dhe një femre të armatosur e cila kishte barrikaduar vetën në dhomë në shtëpinë e saj.

Zyrtarët policor po përpiqeshin ta vinin nën kontroll Ciara Howard sipas një urdhër arresti, pasi ajo shkeli kushtet e lirimit me kusht duke shkaktuar incident vdekjeprurës./Indeksonline/