23:55 / E Hënë, 16 Prill 2018 / indeksADMonline

PA�r pak sa nuk u bA� a�?kahrea�? (Video)

Skuadra e Mainzit arriti njA� fitore tA� madhe si vendase kundA�r Freiburgut nA� xhiron e 30a��tA� nA� Bundesliga.

Mainzi fitoi fal dy golave tA� De Blasis, nA� minutA�n e 45a��tA� dhe 79a��tA�, shkruan IndeksOnline.

Dy golat e mesfushorit ishin me fat, i pari u shA�nua nga pika e bardhA�, penallti kjo e cila u sanksionua me polemika dhe me ndihmA�n e VAR-it.

Kurse i dyti u shA�nua me vA�shtirA�si, pasi lojtari goditi topin nA� portA�n e zbrazA�t, edhe pse topi nA� fillim goditi shtyllen pastaj me fat u fut nA� portA�.

PA�r mA� shumA� shikojeni golin e dytA�…