14:11 / E Hënë, 04 Qershor 2018 / indeksADMonline

Përfaqësuesja e parë në Botëror pa asnjë sulmues të vetëm (Foto)

Shumica e Kombëtarëve kanë zbuluar futbollistët me të cilët do të përfaqësohen në Kupën e Botës në Rusi.

Egjipti në këtë botëror do të udhëtoj pa asnjë sulmues qendror, shkruan indeksonline.

Dy sulmuesit që janë të ftuar në Rusi do të jenë të krahut.

Ylli i Liverpool, Mohamed Salah dhe ai i Al Ahly, Marwan Mohsen janë futbollist që luajnë në krah.

Kujtojmë se i ftuar është edhe portieri 45 vjeç e gjashtë muaj, Essam El-Hadary i cili do të bëhet futbollisti më i vjetër që merr pjesë në një Kampionat Botëror. /IndeksOnline/

Temat: