21:36 / E Diele, 03 Dhjetor 2023 / C E

Përfundon pjesa e parë, Interi në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit në mes të Napolit dhe Interit.

Zikaltërit janë në epërsi minimale pas 45 minutash lojë.

Ishte Hakan Calhanoglu ai që shënoi në minutën e 44-të të ndeshjes. /IndeksOnline/