75 Mall Live Search
15:48 / E Premte, 21 Qershor 2024 / G T

Përfundon pjesa e parë, Sllovakia në epërsi ndaj Ukrainës

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Sllovakisë dhe Ukrainës në Euro 2024.

Vetëm një gol u realizua brenda 45 minutave të para. Për 1:0 shënoi Schranz në minutën e 17’të, shkruan Indeksonline

Schranz shënoi me kokë për t’ia dhënë epërsinë Sllovakisë pas një asisti nga Haraslin.

Kujtojmë që Sllovakia momentalisht ka gjashtë pikë (në rast se fiton), kurse kundërshtari i tij Ukraina zero pikë./Indeksonline/