12:31 / E Hënë, 16 Prill 2018

PA�rfundon sezoni pA�r Vidalin, rrezikon edhe KupA�n e BotA�s

Mesfushori i Bayern Munchen, Arthuro Vidal ka pA�suar njA� lA�ndim nA� gju dhe do ta��i nA�nshtohet njA� operimi gjatA� ditA�s sA� sotme.

Kiliani A�shtA� i sigurt se do tA� mungoj nA� ndeshjet gjysmA�finale si tA� KupA�s sA� GjermanisA� ashtu edhe nA� atA� tA� LigA�s sA� KampionA�ve.

MegjithatA� ende nuk dihet saktA�sisht koha e rikuperimit tA� tij, madje mediat gjermane raportojnA� se ai mund tA� mungoj edhe nA� KupA�n e BotA�s. /IndeksOnline/