12:19 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Përleshja mes dy familjeve në Kumanovë, ky është personi që humbi jetën

Mbrëmë rreth orës 18.00 gjatë një sherri mes dy familjeve në Kumanovë i cili fillimisht nisi si sherr fizik dhe pastaj mbaroi duke u konfrontuar me armë, rezultoi fatal tashmë për të ndjerin Vebi Maksuti.

Personi ishte i moshës 48 vjeçare, i cili nuk u mbijetoi plagëve të mara nga incidenti i mbrëmshëm, njofton Alsat.

Ky ishte Vebi Maksuti i cili mbrëmë ndërroi jetë: