18:21 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Përplasje mes lojtarëve të Bayernit

Bayern Munchen është njohur gjithmonë për disiplinë dhe seriozitet si në dhomat e zhveshjes ashtu edhe në stërvitje.

Mirëpo sipas Bild, gjatë trajnimit të sotëm ka pasur një përplasje në mes të sulmuesit Robert Leëandoëski dhe mbrojtësit, Mats Hummels.

Gjermani e ka quajtur polakun si jo serioz duke i dhënë epitete të ulëta.

Ndërkohë ende nuk ka ndonjë vendim nga Bayern, mirëpo të dy mund të dënohen nga klubi bavarez. /IndeksOnline/