11:26 / E Hënë, 18 Nëntor 2019

Rozana Radi, shfaqet përplot stil dhe sharm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, njihet për këngët e bukura që sjellë tash e shumë vjet.

Ajo vazhdimisht gjatë karrierës së saj ka qenë në fokus të publikut dhe të mediave rozë, qoftë për paraqitjet e saj publike, qoftë për jetën personale.

Rozi, si 40- vjeçare, vazhdon të shkëlqejë me pamjen dhe paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale janë mjaft të shpeshta.

Së fundmi ajo ka vendosur të paraqitet përplot stil dhe sharm, para pasqyrës, ku shihet se me gjithë vitet nuk e ka humbur shkëlqimin. /Indeksonline/

Mos i humb