15:15 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Pitbulli i fqinjit hyn në shtëpi dhe ia masakron macen, pronarja paralajmëron padi (Video)

Një grua është tmerruar nga ajo që ka parë kur ka hyr brenda në sallon të shtëpisë së saj.

Ajo posa hyri pa qenin e komshinjve të llojit “Pitbull”, duke bërë një masakër, transmeton Indeksonline.

Në video shihet qeni duke ngrënë macen, të cilës ia kishte nxjerr jashtë të gjitha organet e trupit.

Gruaja në karrocë nuk mundi ta shpëtonte macen, por paralajmëroi se do të ngris padi ndaj komshiut. /Indeksonline/