17:09 / E Enjte, 05 Prill 2018 / indeksADMonline

Po ndodh, Milani ia vazhdon kontratën Gattusos (Video)

Gennaro Gattuso është afër të nënshkruaj kontratë të re me Milanin.

Sipas mediave italiane, trajneri sapo ka mbërritur në Casa Milan, dhe së shpejti do të nënshkruaj kontratë të re, shkruan IndeksOnline.

Thuhet se ish-mesfushori kuqezi do të nënshkruaj kontratë tri vjeçare, deri në qershor të vitit 2021./IndeksOnline/

 

 

Temat: