21:08 / E Premte, 16 Nëntor 2018

Pothuajse në dimër, Agnesa shfaqet kaq e ngrohët dhe e bukur!

Ish missi kosovar, Agnesa Vuthaj po vazhdon që të qëndroj në listën e personazheve më të preferuar.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë në formë veshur me fustani ngjyrë të bardh.

Në këto imazhe, ajo sillte një atmosferë dimri por vet të jep ngrohtësinë me bukurinë dhe pozitivitetin që e karakterizon./Indeksonline/

Temat: