14:35 / E Hënë, 08 Tetor 2018 / indeksADMonline

Presidenti i thërret gazetarët në konferencë prej orës 16:00

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thirrur përsëri një konferencë për media.

Konferenca është paraparë të fillojë në ora 16:00 në Kabinetin e Presidentit, transmeton Indeksonline.

Thaçi përgjatë muajve të fundit ka pasur paraqitje të shpeshta para medieve, madje në disa raste dy brenda 24 orëve.

Zakonisht temat e trajtuara nga Presidenti kohët e fundit janë dialogu dhe Lugina e Preshevës./Indeksonline/