12:56 / E Premte, 07 Shtator 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja shqiptare poston fotografitë më të bukura të dasmës

Më 11 qershor, prezantuesja e njohur shqiptare Jona Spahiu i dha fund beqarisë.

Bukuroshja brune kurorëzoi dashurinë me gazetarin, Frenkli Ymeri.

Dasma e tyre qe një nga ngjarjet më të përfolura gjatë kësaj vere, pasi që ishte pikërisht prezantuesja ajo që u shfaq me bark të fryer.


E së fundmi Jona, ka ndarë pjesë nga albumi i kësaj date me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram.

Ajo ka pasqyruar imazhe emocionuese dhe tejet të lumtura, pranë prindërve dhe bashkëshortit të saj./Indeksonline/