23:21 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Princ Harry rrëfen propozimin romantik

Dalja publike dhe zbulimi i martesës mbretërore të ardhshme të Princ Harry dhe Meghan Markle ka pushtuar faqet rozë sot.

Aktorja pranoi menjëherë propozimin e princit që iu ul në gjunjë kur po gatuanin një natë në shtëpi.

Në intervistën e tyre të parë për BBC, 36-vjecarja pranoi se nuk priti që pjestari i familjes mbretërore të përfundonte fjalimin dhe i tha ‘PO’.

“Rashë në dashuri me Meghan shumë shpejt. Gjithcka ishte shumë e përsosur. Ishte një grua e bukur që u bë pjesë e jetës time dhe unë pjesë e saj,” – tha Harry.

Katër javë pasi u takuan, Harry e bindi aktoren që ti bashkohej në pushimet e tij pesë ditore në Botsvanë. Aty flloi gjithcka dhe nuk i ndanë asnjëherë. Lidhja e tyre 16-mujore do kurorëzohet me martesë pranverën e vitit të ardhshëm.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5120727/Im-Celeb-Psychologists-standby-amid-Iain-Lee-fears.html