20:32 / E Diele, 02 Shtator 2018 / indeksADMonline

Prishtina – Drenica, përfundon pjesa e parë me këtë rezultat

Prishtina dhe Drenica po e zhvillojnë ndeshjen e xhiros së tretë të Superligës së Kosovës.

Pas 45 minutash lojë portat janë të pa prekura dhe rezultati qëndron 0-0.

Kjo është ndeshja e parë që zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” që pas licencimit. /IndeksOnline/