11:06 / E Shtunë, 23 Janar 2021 / Ç.Q

Prizren, pretendon se u dhunua nga dy meshkuj në hotel, mjeku nuk gjen shenja dhune

Policia e Kosovës në Prizren të enjten mbrëma kanë marr një raportim se një femër është dhunuar në hotel nga dy meshkuj.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe sipas mjekut, viktima nuk ka shenja të dhunimit.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar edhe prokuroria./Indeksonline/