00:56 / E Premte, 25 Maj 2018

PSD-ja zgjedh kryesinë e re

Partia Social Demokrate (PSD) ka zgjedhur kryesin e re.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook.

Nënkryetarë është zgjedhur Dukagjin Gorani dhe Qëndron Kastrati. Anëtarët e zgjedhur të kryesisë janë:

Adonis Tahiri, Aida Dërguti, Agon Baraku, Albulena Smakaj , Alisa Hasani, Bajram Kelmendi, Belgzim Kamberi, Besa Baftiu, Dardan Molliqaj, Dardan Sejdiu, Donika Çapriqi, Driton Çaushi, Frashër Krasniqi , Gurjeta Zeka, Kaqusha Jashari, Nol Nushi, Shpend Ahmeti, Teutë Rrusta, Vala Peshku, Visar Ymeri, Zgjim Hyseni

Dy nënkryetarët e zgjedhur:  Dukagjin Gorani dhe Qëndron Kastrati.

Temat: