17:46 / E Martë, 26 Qershor 2018 / indeksADMonline

Publikohet kënga më e re nga Vjollca Haxhiu (Video)

Këngëtarja Vjollca Haxhiu sapo ka lansuar këngën me të re.

“Çka ka ça ska”, titullohet kënga e cila sapo është publikuar në kanalin zyrtar ‘Youtube’.

Si gjithmonë, Vjolla në këtë këngë duket shumë e bukur dhe me elegancë.

Tekstin e ka shkruar Ghulo ndërkaq për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi dhe Granit Gashi./Indeksonline/