10:52 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Pushimi që do ta mbajë gjallë apo do të sjellë divorcin mes Kim dhe Kanye

Kim Kardashian dhe Kanye ëest janë në udhëkryqin më serioz të martesës së tyre. Çifti i famshëm vazhdojnë të kenë raporte të ftohta në lidhje.

TMZ merr vesh se çifti është duke diskutuar një pushim familjar në të cilin do të sqaroheshin për të gjitha konfliktet e kohëve të fundit.

Ky pushim llogaritet si përcaktues për të ardhmen e Kim e Kanyet.

Ka qenë Kanye West ai që javë më parë i ka propozuar divorcin Kimit.

Pas takimit që kishin javën e kaluar në Wyoming, Kim është parë me lot në veturë duke konfirmuar krizën brenda lidhjes./Indeksonline/

Mos i humb