17:28 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Qumili çaste romantike me bashkëshorten në Maqedoni (Foto)

Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili është një nga humoristët më të dashur, por edhe më të vjetër në vendin tonë. Ai bashkë me Cimën dhe të ndjerin Leci, të njohur si “Treshi përsheshi” gjithnjë do të mbesin si të parët që sollën humor e argëtim në familjet tona, shkruan Indeksonline.


Edhe Qumili si shumë nga qytetarët në këtë vikend kanë shkuar në Kodrën e Diellit në Tetovë për ta shijuar borën që ka rënë. Ndërsa ai ka postuar disa fotografi në rrjetin e tij social Instagram ku shihet me bashkëshorten e tij.

Pavarësisht viteve duket që dashuria e çiftit është e madhe./Indeksonline/