22:11 / E Premte, 06 Dhjetor 2019

Rama publikon fotografi me dy voglushët shqiptarë pas takimit me Ronaldon e Buffonin

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pasi ua plotësoi dëshirën dy fëmijeve shqiptarë të prekur nga tërmeti, Aureli dhe Alesio, ka publikuar një fotografi me ta.

Në mbishkrim, Rama ka shkruar moton e ekipit italian: “Fino alla Fino”, transmeton Indeksonline.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, shoes and indoor

Rama para disa ditësh u kishte premtuar të dy fëmijëve që do ua sillte fanellën e Ronaldos.

Por, kryeministri shqiptar ka bërë diçka më të madhe, duke i takuar ata me dy legjendat e futbollit, Buffon dhe Ronaldo./Indeksonline/

Mos i humb