20:18 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ramiz Lladrovci nuk mungon, sonte tifo për Kosovën po bën

Kryetari i Komunës së  Drenasit, Ramiz Lladrovci duket të jetë një fans i madh i futbollit.

Sa herë që Kosova ka ndonjë ndeshje, ai e ka të pamundur të mungojë, shkruan Indeksonline.

E Lladrovci padyshim që prezent do të jetë edhe sonte në ndeshjen që pritet të nisë brenda pak minutash mes Kosovës dhe Maltës.

ai ka qenë i shoqëruar nga Remzi Ejupi, presidenti i klubit “Prishtina. /Indeksonline /