23:28 / E Shtunë, 25 Maj 2019

Ramush e Anita Haradinaj sonte në Maqedoni, Zaev i pret në shtëpinë e tij

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sonte po qëndron në Maqedoni, ku është pritur nga homologu i tij, Zoran Zaev.

Në një postim në Facebook, Haradinaj ka njoftuar se bashkë me Anitën ishin në shtëpinë e Zaevit, transmeton Indeksonline.

“Bashkë me Anitën, të pritur në shtëpinë e Kryeministrit të Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev dhe zonjës Zorica. Bashkëbisedim miqësor, për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe të ardhmen e përbashkët euro-atlantike të të dyja vendeve!”, ka shkruar Haradinaj. /Indeksonline/