20:44 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Real – PSG, ja çfarë po bën Messi (Foto)

Përderisa ndeshja Real – PSG është duke u pritur me emocion anembanë botës, për Messin kjo është një ditë si gjithë tjerat.

Ai ka postuar fotografi në Instagram së bashku me djalin dhe qenin e tij duke shijuar pushimin.

Leo Messi do të kthehet në trajnim të enjten në Joan Gamper për të përgatitur ndeshjen e ligës kundër Eibar këtë të shtunën (16.15 orë) në Ipurúa. /IndeksOnline/