20:16 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Reja e Sali Berishës “djeg” New Yorkun (Foto)

Armina Mevlani, mbanë emrin blogeria e njohur shqiptare dhe njëherazi edhe e fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të politikanit shqiptar Sali Berisha.

Image result for armina mevlani

Ajo së fundi u shfaqë nga qyteti i New Yorkut, veshur me plotë stil si gjithmonë dhe me një pamje shumë elegante.

armina

Armina sigurisht me këtë stil të veçantë që gëzon ka djegur New Yorkun dhe si e tillë po duket shumë mirë./Indeksonline/

Im Grunge baby

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on