15:22 / E Hënë, 16 Prill 2018

Rikthehet A�ifti i famshA�m, puthje e pasion gjatA� gjithA� natA�s

The Weeknd dhe Bella Hadid sA�rish nA� krahA�t e njA�ri-tjetrit.

a�?Coachellaa�� ka bashkuar A�iftin e famshA�m. KA�ngA�tari pA�rveA� qA� dhuroi emicione tA� forta me perfomancA�n e tij a�?Call Out My Namea��, kA�ngA� kjo qA� thuhet se A�shtA� dedikim pA�r Selena Gomez, ka kaluar edhe momente pasionante.


Sipas E! kA�ngA�tari thuhet se u shoqA�rua gjatA� gjithA� natA�s me ish tA� dashurA�n e tij, Bella Hadid.

a�?TA� dy ishin a�?puthut gjithA� natA�na��, i tha njA� burim revistA�s E news, transmeton Indeksonline.


“Ata e kaluan gjithA� natA�n sA� bashku dhe u larguan sA� bashku. Bella dukej shumA� e lumtur. Ata patjetA�r ishin shumA� tA� dashur, duke u pA�rkA�dhelur me njA�ri-tjetrin, nA� shoqA�rinA� e miqve tA� tyre”, thuhet mA� tej./Indeksonline/