22:15 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Rina si “macë e zezë”, bëhet gati për festën e Shën Valentinit

Rina Balaj është bërë gati për të festuar Ditën e të Dashuruarve.

Reperja e njohur ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit një fotografi tejet provokuese, shkruan Indeksonline.

Në një veshje në të ngushta me ngjyra tigri, Rina theksoj linjat e saj seksi dhe të formësuara, duke e kompletuar dukjen me grim dhe aksesor.

“Gati për Ditën e të Dashuruarve”, ka shkruar Rina, teksa u paraqit “flakë” në dukje.

Kujtojmë që Rina kohë më parë konfirmoj lidhjen me reperin, Sin Boy me të cilin dje publikoj bashkëpunimin e tretë muzikor./Indeksonline/