13:36 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Rita gati pA�r tu pA�rballur me botA�n, duket seksi nA� tA� bardha (Foto)

Rita Ora A�shtA� kA�ngA�tarja shqiptare e cila po na bA�nA� krenar A�do ditA�.

SA� fundi, kA�ngA�tarja ka publikuar disa imazhe nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet shumA� provokuese dhe seksi.

NA� kA�to imazhe ajo u shfaqA� e veshur tA�ra nA� tA� bardha kombinuar me aksesor ngjyrA� ari dhe sigurisht buzA� ngjyrA� tA� kuqe.

a�?U zgjova duke ndjerA� sot! Eja tA� pA�rballemi me botA�n, apo jo? ka shkruar Rita nA� kA�to imazhe./Indeksonline/

 

Temat: