09:53 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk lënë vend për diskutim, janë shfaqur më seksi se kurrë!

Të dyja njihen si personazhe që din si të tërheqin vëmendje në daljet e tyre publike.

E se shqiptaret kanë mahnitur natën e mbrëmshme në një mbrëmje gala në Los Angelos, nuk ka as edhe një dyshim.

Here come the girls! The ladies glammed up in the party as they larked around

Rita Ora u pa e veshur me fustanin e kuq që e tregonte shumë seksi dhe provokuese,  por në të njëjtën kohë edhe elegante.

Njësoj dukej edhe Bebe Rexha, ani pse me forma më të mbushura se Rita. E veshur me fustanin ngjyrë bakri të kombinuar me këpucë ngjyrë ari.

She's a diamond: Rita was dripping in jewels as she stood alongside Bebe

Të dukej ato mahnitën, duke u konsideruar edhe si personazhet më seksi të mbrëmjes./Indeksonline/

Ora, 27, looked sensational in a red halter gown which was backless, revealing the tattoos on her back and armsA vision: She looked sensational in a slinky red gown as she headed out Sexy look: The New York native's frock had a slit at the front which showcased her legs and she stepped out in shiny gold sandal heelsBlondes have more fun: Ora and Rexha giggled and cuddled up on the red carpetDouble the glamour: The two music stars definitely turned heads

Temat: