10:41 / E Shtunë, 29 Shtator 2018 / indeksADMonline

Rita Ora e “egër” në festën e xhunglës

Rita Ora është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare, që komentohet shumë për aktivitet e saj.

Këtë herë ajo është parë e “egër” teksa po merrte pjesë në festën e xhunglës së Annabel në Londër.

Wow-factor! The asymmetric animal print dress accentuated her killer curves with its clingy fit, while upping the style ante with a sparkling fringed hemline

Këngëtarja e njohur e “Hot Right Now”, u pa e veshur me fustanin e ngushtë dhe shumë të shkurtë kurse flokët i kishte bërë ngjyrë hiri.

Ndryshe, Rita dukej shumë provokuese./Indeksonline/

Wild thing: Rita Ora took a walk on the wild side as she attended the Annabel's jungle party in London on Friday Va-va-voom! Rita injected her appearance with even more pazzazz as she accessorised with a beaded emerald necklace, paired with a massive statement ring of the same shadeThe bigger, the better! Her platinum tresses were styled into voluminous curls and her pretty features were enhanced with a rich palette of make-up Leggy: Bundling up in the cold weather, she slipped on a chocolate zebra print fluffy coat, and completed her ensemble with strappy stiletto sandals