14:45 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Rita Ora në javën e modës “çmend” pjesëmarrësit me pamje (Foto)

Rita Ora aktualisht gjendet në Paris ku po merr pjesë në javën e modës “Haute Couture” kurse ka qenë edhe në shfaqjen e Channel.

Image

Ajo u shfaq e veshur me shumë stil, fustan i shkurtë kombinuar me kapele dhe çantë të vogël beli, transmeton Indeksonline.

Rita edhe njëherë e ka konfirmuar stilin e saj shumë të veçantë si në këto paraqitje por edhe në përditshmërinë e saj, ndonëse të gjitha rrobat që vesh prekin shifra shumë të larta. Vetëm fustani i veshur sot nga Rita ka kushtuar hiq më pak se 3890 funta.

All eyes on her: Rita sat in the FROW among a host of beautifully dressed women and looked sensational 

Ndryshe, “Dailymail” këmbët e bukur të Ritës i quan të arta sepse edhe ashtu dukeshin në këtë paraqitje./Indeksonline/

High end fashion: Featuring threads of silk, cotton and cashmere, the How We Do hitmaker teased a glimpse of her cleavage in her outfit Inked: She flashed a glimpse of the angel wing tattoo which sits at the bottom of her right leg