22:58 / E Diele, 15 Prill 2018

Rita shfaqet tejet joshA�se nA� Coachella (Foto)

KA�ngA�tarja e famshme Rita Ora gjithmonA� shfaqet joshA�se dhe sensuale.

Edhe nA� fotografinA� e saj tA� fundit ajo A�shtA� dukur shumA� seksi, me gjoksin e nxjerrA� jashtA� dhe pantallonat e shkurta, shkruan Indeksonline.

Rita momentalisht A�shtA� duke qA�ndruar nA� festivalin Coachella, ku po kA�naqet jashtA�zakonisht shumA�./Indeksonline/