14:44 / E Mërkurë, 24 Janar 2018 / indeksADMonline

Ronela dhe Young Zerka, së bashku në këtë destinacion (Foto)

Ronela Hajati dhe Young Zerka asnjëherë nuk pohuan se ishin në një lidhje dashurie.

Por tashmë duket se kjo është thuajse e “konfirmuar” sepse cifti kanë menduar që pushimet përë këtë sezonë ti kalojnë së bashku.

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Ata gjenden pikërisht në qytetin turk, Stamboll dhe duket se po ia kalojnë shumë bukur së bashku.

Ronela ka publikuar edhe disa me momentet që po kalojnë ajo dhe Zerka së bashku.

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Ndryshe, Ronela dhe Zerka kanë publikuar gjatë muajit dhjetor bashkëpunimin “Diamanta”./Indeksonline/