09:42 / E Hënë, 09 Prill 2018

Ronela Hajati elegante nga New York-u (Foto)

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më aktive shqiptare, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja momentalisht është duke qëndruar në New York, nga edhe ka postuar një fotografi.
Veshur tërësisht në të zeza, ajo duket më elegante se kurrë më parë.

Ndryshe Ronela shumë shpejtë do ta lansoi projektin e ri muzikor./Indeksonline/