22:24 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati nuk i ndahet Young Zerkës! Dyshja bashkë në eventin “ODA” (Foto)

Ronela Hajtazi e Young Zerka ka muaj që përfliten për një lidhje të mundshme dashurie, mirëpo deri më tani asnjëri nga ta nuk e kanë mohuar, por as pohuar këtë gjë. Madje dyshja vazhdojnë bashkëpunimet dhe koncertet e përbashkëta, shkruan Indeksonline.


Sontë ka nis në Tiranë edicioni i parë i eventit të madh “ODA” ku po marrin pjesë shumë personalitete të shquara nga të gjitha trevat shqipfolëse, ndërsa në mesin e të ftuarave ishin edhe këngëtarët në fjalë.

Ndryshe Ronela po duket fantastike në krahët e Young Zerkës. /Indeksonline/