75 Mall Live Search
10:44 / E Enjte, 10 Maj 2018 / indeksADMonline

Rrah bashkëshorten, burri nga Prishtina lirohet menjëherë

Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga burri i saj i dyshuari K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretmani mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/