16:23 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Rrëfehet 24 vjeçari: E dashura ime dëshiron seks edhe me të tjerët

Kam gjetur vajzën time të ëndërrues dhe mendova se gjithçka ishte e përsosur – por ajo dëshiron seks edhe me të tjerët.

Ç’është më e keqja, ajo nuk dëshiron vetëm seks me mua dhe thotë se është mirë nëse shoh vajzat e tjera.

Unë jam 25 vjeç dhe ajo është 23. Ne u takuam në një parti. E kisha parë atë më parë në lokal dhe mendova se dukej shumë e nxehtë me një buzëqeshje të bukur.
U takuam shumë herë dhe tani mendoj se për mua “Ajo është Një!”

I përdorja kursimet e mia për ta larguar atë për një fundjavë në Pragë. Ishte magji – si një ëndërr e përsosur, dhe seksi ishte gjithnjë e më i mirë, shkruan The Sun, transmeton Indeksonline.

Pastaj ëndrra u shpërbë. Ajo më tha se nuk donte një marrëdhënie dhe donte që ne të ishim miq.

E dija që duhej ta pranoja dhe u përpoqa të vazhdoja duke shkuar në disa data me një vajzë nga zyra ime.

Ne u takuam dhe kaluam gjithë natën duke u lodhur. Seksi ishte i përsosur, përsëri, dhe i thashë vetes: “Mate, ti ke bërë gjënë e duhur!”

Kur u përpoqa të vazhdoja me vajzat e tjera, ajo psherëtiu dhe qante.

Të nesërmen në mëngjes, ajo tha se po fliste me dikë të ri dhe me të vërtetë lëndonte. Ajo thotë se ajo vetëm dëshiron të më shohë për seks dhe të jetë e lirë të shohë edhe të tjerët.

Ndoshta disa djema do të ishin të lumtur me këtë, por kjo nuk është ajo që unë dua. Unë vetëm dua të jem me të dhe askënd tjetër. A e ndaj atë apo thjesht largohem?