13:42 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Sa keq për Atleticon, lëndohet Diego Costa (Foto)

Sulmuesi i Atletico Madrid, Diego Costa ka pësuar një lëndim.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e skuadrës spanjolle, transmeton IndeksOnline.

Ish-sulmuesi i Chelseat vuan nga një dëmtim muskulor, dhe i duhet kohë për t’u rikthyer.

Kujtojmë se Diego gjatë këtij muaji ka filluar të luaj pas një pauze gjashtë mujorshe./IndeksOnline/ 

Temat: