21:45 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Sabri Fejzullahu sjell versionin e përpunuar të këngës “Romantika”

Dita e Shën Valentinit ka qenë koha ideale për tu publikuar këngën “Romantika” nga Sabri Fejzullahu.

Artisti shumë i dashur për publikun ka sjellur ripërpunimin e këngës të cilën e kishte publikuar pesë vite më parë, shkruan Indeksonline.

“Romantika” u publikuar edhe me videoklip i cili u realizua nga M Production me riorkestrimi nga Ardian Kastrati.

Hiti i para shumë vitesh, tashmë është sjellur në një version të ripërpunuar dhe padyshim do të mirëpritet nga adhuruesit e legjendës së muzikës shqiptare./Indeksonline/