23:44 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Sali Berisha: Edi Rama me overdozë, përfundon në spital (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto mbrëmjen e sotme, ku tregon se eskorta e kryeministrit Edi Rama është pranë një spitali privat.

Teksa ka postuar foton, Berisha shton dhe mesazhin e qytetarit dixhital, i cili raporton se Rama ka përfunduar në spital me overdozë.

Berisha shkruan: Rama ne spital! Duket me overdoze. Sb

“Para 20 minutash kalova dhe aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto”.