15:30 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Seldi dhe Mimoza në pushime përrallore (Foto)

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra mund të themi me plotë gojë që janë çifti më i përfolur kohën e fundit.

Related image

Pas lidhjes dhe fejesës së furishme, çifti i njohur kanë gjetur kohë për pushimet në dukje përrallore në Republikën Domenikane.

Image

Këtë e ka bërë të ditur vetë Seldi, përmes postimeve në llogarinë e tij në “Instagram”. Aty vendi dukej shumë i bukur.

Ndryshe, çifti u përfol për një ndarje të mundshme por kjo u mohua kategorikisht nga ata./Indeksonline/

Image

Image