18:18 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sëmuret Januzaj, mungon në ndeshjen e sotme

Adnan Januzaj është rikthyer në një titullar të pazëvendësueshëm te Real Sociedad, ku në ndeshjen e fundit arriti të bëhet realizator.

Mirëpo ai do të mungoj në ndeshjen e Kupës kundër Lleida Esportiu që zhvillohet në ora 17:30.

Sipas Mundo Deportivo, sulmuesi shqiptar është në gjendje gripale dhe nuk do të mund të aktivizohet. /IndeksOnline/