75 Mall Live Search
17:11 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Serena Williams pozon me vajzën e saj për revisten “Vogue” (Foto)

Ylli amerikan i tenisit, Serena Williams ka realizuar një fotoseson për revisten e famshme “Vogue”.

Williams duket si mos më mirë, deri në krahë mban vajzën e saj 4-muajshe, shkruan Indeksonline.

“Kur e pash për herë të parë këtë fotografi në magazinen “Vogue”, sytë e mi u mbushen me lotë. Të gjitha paraqitjet e mia për “Vogue”, janë të veçanta por kjo është me vajzën time të bukur, edhe ylli më i ri në Vogue dhe këtë moment nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Ëilliams krahas fotografisë./Indeksonline/