08:31 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Shakira artistja e më e klikuar e vitit 2017 në Youtube (Foto)

Viti 2017 ka qenë shumë i suksesshëm për shumë këngëtarë të cilët me muzikën e tyre kanë pushtuar toplistat dhe gjithashtu kanë thyer kufinjë.

Por ajo e cila ka arritur të lë shumë artistë dhe këngë të mirë prapa saj është Shakira e cila është shpallur si më e klikuara për këtë vit në “Youtube”.

Image result for shakira

Shakira këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilin ka falenderuar të gjithë për mbështetjen që i kanë ofruar.

Image result for shakira

Ndryshe, Shakira është e martuar me futbollistin Pique dhe kanë një djalë./Indeksonline/

 

Temat: